A. Čaka iela 106, 3 istabu dzīvoklis
Pārdodam gaišu, saulainu, siltu un gaumīgi iekārtotu 3-ist. dzīvokli sētas mājā Rīgas centrā ar brīnišķīgām ekstrām - savu autostāvvietu slēgtā pagalmā, zemi komunālie maksājumi, klusums un miers, skaists skats pa logu – redzami Rīgas māju jumti, ir gatavs dzīvošanai uzreiz.
Dzīvoklis Caka ielā
Iela — A. Čaka 106
Stāvs — 5
Platība — 60 m2
Istabas — 3
Cena — EUR 99 500

Kopēja informācija
ĒKA
Ēkas raksturojums: – 1910. gadā celta mūra māja, pirmskara laika, labā stāvoklī, regulāri tiek veikti mājas uzlabošanas darbi.
DZĪVOKLIS
Pārdodam gaišu, saulainu, siltu un gaumīgi iekārtotu 3-ist. dzīvokli sētas mājā Rīgas centrā ar brīnišķīgām ekstrām - savu autostāvvietu slēgtā pagalmā, zemi komunālie maksājumi, klusums un miers, skaists skats pa logu – redzami Rīgas māju jumti, ir gatavs dzīvošanai uzreiz. Liels bonuss dzīvoklim ir zemi komunālie maksājumi vasarā – 45.00 EUR; ziemā 140, 00 EUR. Šis īpašums ir labs investīciju ieguldījums nākotnei – ideāls dzīvoklis priekš izīrēšanas.

Dzīvokļa plānojums: griestu augstums – 3, 0 m. , koridors – no kura ir ieeja tualetē un virtuvē – no tās ir ieeju vannas istabā. Trīs istabas - divas no tām ir caurstaigājamas un viena atsevišķa guļamistaba. Dzīvoklim logi iziet uz 3 debess pusēm.


Dzīvokļa apdare: Dzīvoklim ir uztaisīts labs remonts. Divi atjaunoti koka logi un divi plastikāta logi, istabās kvalitatīvi ieklāta lamināta grīda, virtuvē un koridorā ieklāts augstas klases linoleja grīda. Vannas istaba un tualete flīzētas. Augsti apaļie griesti tajos ir saglabājies dekoratīvais zīmējums. Dzīvoklis ir labā stāvoklī.

Autostāvvieta: pieejama stāvvieta slēdzamā pagalmā.
Komunikācijas: nomainīta elektroinstalācija, pilsētas apkure, pieejams internets, pilsētas ūdens apgāde.
Aprīkojums: virtuves iekārta, gāzes plīts, tvaika nosūcējs, elektriskā cepeškrāsns, visas mēbeles pēc vajadzības.

CENA: 108 500
KĀPŅU TELPA
Kāpņu telpa - Sakopta, remontēta, slēdzama kāpņu telpa.
ATRAŠANĀS VIETA
Blakus ļoti ērts sabiedriskais transports visos virzienos, līdz Vecrīgai 20 min. pastaigas gājiens, blakus jaunais sakoptais Ziedoņdārzs, moderni iekārtotais Barona kvartāla bērnu un jauniešu sporta/ spēļu laukums, Grīziņkalna parks. Ja strādājat Rīgas pilsētā – tad tas ir labs naudas ietaupījums uz auto stāvvietām, jo no šīs vietas bez auto varēsiet nokļūt jebkurā Jums vajadzīgajā vietā. Viena kvartāla attālumā atrodas tramvaja pietura, līdz ar to varēsiet aizbraukt visos virzienos bez kavēšanās arī sastrēgumu stundās.

Atrašanās vieta: Labi attīstīta infrastruktūra, ideāls sabiedriskais transports. Pēdējo gadu laikā šajā apkārtnē strauji attīstās daudzstāvu māju renovācija, ir atjaunoti divi atpūtas parki un uzcelti jaunas pilsētas atpūtas vietas. Blakus mājai 6 vidusskola, Rīgas Centra Humanitārā vidusskola, Ziedoņdārzs, Grīziņkalna parks, Barona kvartāla bērnu un jauniešu sporta/ spēļu laukums, Skolēnu pils, bērnudārzi, veikali, frizētavas, medicīnas iestādes, augstskolas.
Droši uzdodied jūsu jautājumus!
Mēs ar prieku atbildēsim uz tiem tuvākājā laikā.

Vārds
E-pasts
Telefona nr.
Jūsu jautājums/-mi

PRIVĀTUMA POLITIKA

RELIVE - VIENMĒR TAVĀ PUSĒ!