Rīga, Bieriņi, Lībagu iela 14
Iegādei tiek piedāvāta skaista privātmāja
Rīga, Bieriņi, Lībagu iela 14
Stāvu skaits — 2
Platība — 487,6 m2
Istabas — 10
Zemes platība — 6398 m2
Cena — EUR 490 000

Kopēja informācija
Pārdodam plašu, unikālu īpašumu Rīgas teritorijā - Bieriņos blakus Āgenskalnam, kas sastāv no dzīvojamās ēkas ar 10 dzīvojamām istabām, biroja ēkas 2 stāvos un ar plašu zaļo teritoriju.
Šis īpašums var labi kalpot kā biznesa attīstības un investīcijas objekts. Šeit ir labs potenciāls izveidot SPA centru, privāto skolu, pansionātu, privāto bērnudārzu, mācību centru vai ārstniecības iestādi. Plašajā teritorijā ir iespēja celt papildus ēkas vai veidot skaistu parku.

Īpašumam ir ļoti ērta atrašanās vieta – starp Kārļa Ulmaņa gatvi un Āgenskalnu. Šajā vietā pilsēta savienojas ar lauku noskaņu. Līdz pilsētas centram 10 minūtes, līdz Jūrmalai 15 minūtes, līdz Mārupei 2 minūtes, līdz Āgenskalnam un līdz t/c Spice 2 minūtes.

Ēkas plānojums: griestu augstums – 2, 5 – 3, 7 m. , ēka sastāv no 2 daļām- dzīvojamās ēkas un biroju ēkas.
Dzīvojamā ēkā divos stāvos: plašs koridors, 10 plašas dzīvojamās istabas, atsevišķa virtuve, viena vannas istaba ar pirti, divas tualetes un plaša halle.
Biroja ēka divos stāvos: pirmajā stāvā – 2 biroja telpas un 1 tualete ar dušu, otrajā stāvā – liela biroja telpa un 1 tualete ar dušu.

Ēkas apdare: Mājas stāvoklis ir labs, logi plastikāta, lamināta grīdas, reģipša un piekārtie griezti, koka kāpnes, koka durvis, kondicionieris. Biroja telpās 1 stāvā flīzēta, apsildāma grīda. Ēka būvēta no gāzbetona blokiem ir ķieģeļu apdare.

Atrašanās vieta: tuvu veikali, kafejnīcas, restorāni, skolas un bērnudārzi. Ērta sabiedriskā transporta kustība visos virzienos.
Autostāvvieta: bezmaksas pagalmā, ir divas pārvietojamas garāžas.
Komunikācijas: ūdens no spices, vietējā kanalizācija, gāzes apkure, trīs fāžu elektrība pieejams internets. Ir zemi komunālie maksājumi. Pie īpašuma sētas ir visas pilsētas komunikācijas – gāze, 3 fāžu elektrība, pilsētas ūdens un pilsētas kanalizācija.
Droši uzdodied jūsu jautājumus!
Mēs ar prieku atbildēsim uz tiem tuvākājā laikā

Vārds
E-pasts
Telefona nr.
Jūsu jautājums/-mi

PRIVĀTUMA POLITIKA

RELIVE - VIENMĒR TAVĀ PUSĒ!