Rīga, Kalnciema iela 116
Pārdod 3 istabu dzīvokli Āgenskalnā
Rīga, Āgenskalns, Kalnciema iela 116
Stāvs — 2
Platība — 83,6 m2
Istabas — 3
Ērtības — Parkošanas vieta
Cena — EUR 116 000
Kopēja informācija
Pārdodam plašu, gaišu, saulainu ar ērtu plānojumu 3-ist. dzīvokli izcilā vietā Pārdaugavā pretī T/c Spice. Staļina laika mūra māja – specprojekts ar biezām sienām, augstiem griestiem un ideālu skaņas izolāciju. Tīra, kopta un slēgta kāpņu telpa, kurā ir tikai 4 dzīvokļi. Dzīvoklis ir labi piemērots ģimenei ar bērniem - 3 necaurstaigājamas istabas, 2 sanitārie mezgli un izolēta virtuve no kuras pa logu paveras skaists skats uz privātmājām. Pagalmā ir vieta autostāvvietai, dzīvoklim pieder sava garāža ar auto bedri. Tuvumā atrodas bērnu dārzi, skolas (Āgenskalna Valsts ģimnāzija, Rīgas Angļu ģimnāzija, Rīgas Valsts vācu ģimnāzija), veikali, frizētavas un ārstniecības iestādes. Ērta satiksme un sabiedriskais transports - 5 min. līdz Āgenskalnam, 10 min. līdz Rīgas centram, 15 min. līdz Jūrmalai. Šī dzīves vieta sniedz priekšrocību – veidot jaunas ģimenes stiprināšanas tradīcijas – brīvdienās no šejienes ir iespēja doties kopīgās nesteidzīgās pastaigās uz Kalnciema kvartālu baudīt kultūras dzīvi, kur vasaras sezonā notiek āra kino vakari, koncerti un amatnieku tirdziņi. Kā arī no šīs vietas ir ērti un droši visai ģimenei doties velosipēdu izbraucienā pa velo celiņu uz Jūrmalu.

Dzīvokļa plānojums: griestu augstums – 3, 1 m. , plašs koridors no kura ir ieejas durvis uz 3 atsevišķām istabām, virtuvi un 2 sanitārajiem mezgliem (vannas istaba aprīkota ar dubulto čuguna vannu un podu, tualete aprīkota ar podu un izlietni).

Dzīvokļa apdare: Dzīvoklim ir taisīts daļējs remonts pirms pieciem gadiem. 2 istabās un koridorā ir ieklāts lamināts. Virtuvē un sanitārajos mezglos flīzēta grīda. Augstas kvalitātes koka pakešu logi, lielas koka palodzes, koka durvis. Šobrīd dzīvoklim ir nepieciešams kosmētiskais remonts.

Ēkas raksturojums: Staļina laika mūra māja, kas celta 1956. gadā – specprojekts, visiem mājas iedzīvotājiem ir pieejams liels sauss pagrabs.

Kāpņu telpa - Sakopta, slēdzama kāpņu telpa.

Atrašanās vieta: blakus veikali, muzeji, kafejnīcas, restorāni, skolas un bērnudārzi. Ērta sabiedriskā transporta kustība visos virzienos.
Autostāvvieta: bezmaksas pagalmā un sava garāža ar auto bedri.
Komunikācijas: nomainīti jauni stāvvadi, atjaunotas elektroinstalācijas, pilsētas apkure, pieejams internets, pilsētas ūdens apgāde.
Aprīkojums: virtuves iekārta, elektriskā plīts, tvaika nosūcējs.
Droši uzdodied jūsu jautājumus!
Mēs ar prieku atbildēsim uz tiem tuvākājā laikā

Vārds
E-pasts
Telefona nr.
Jūsu jautājums/-mi

PRIVĀTUMA POLITIKA

RELIVE - VIENMĒR TAVĀ PUSĒ!