Ernesta Birznieka-Upīša ielā 10, dzīvoklis — 6
Pārdodam trīsistabu dzīvokli Jūgendstila namos Ernesta Birznieka-Upīša ielā 10, kas celti 1912. gadā pēc pilnas rekonstrukcijas un tapuši par jaunu, svaigu un mūsdienīgu dzīvokļu projektu.
Dzīvoklis Nr. 6
Iela — Ernesta Birznieka-Upīša ielā 10
Stāvs — 3
Platība — 82,9m2
Istabas — 3
Cena — EUR 186 525

Kopēja informācija
ĒKA
Trīsistabu dzīvoklis Jūgendstila namos Ernesta Birznieka-Upīša ielā 10, kas celti 1912. gadā pēc pilnas rekonstrukcijas un tapuši par jaunu, svaigu un mūsdienīgu dzīvokļu projektu. Ēkā ir pilsētas centralizētā apkure ar termoregulāciju un individuālo skaitītāju katram dzīvoklim, kāpņu telpās ierīkoti «Schindler» firmas lifti.
DZĪVOKLIS
- Dzīvoklī ir plaša viesistaba, kas apvienota ar virtuvi, guļamistaba un divi sanmezgli.

- Dzīvoklis ir siltināts, ar parketa grīdu.

- Nomainītiem koka logiem un uzstādītu ventilācijas sistēmu.

- Zīmola «Ideal Standard» santehniku.

- Gaismas ķermeņiem no Vācijas vadošajām kompānijām.

- Dzīvoklis tiek pārdots ar iebūvētu virtuves iekārtu, trauku mazgājamo mašīnu, ledusskapi, cepeškrāsni un tvaika nosūcēju.

- Dzīvoklī ir uzstādītas ugunsdrošas ieejas durvis, ātrgaitas optiskais internets un TV, namrunis, kā arī izveidota laba skaņas izolācija.
PAPILDUS ĒRTĪBAS
Būtiska projekta priekšrocība ir lielais pagalms ar 50 autostāvvietām, kas atrodas privātā teritorijā aiz slēgtiem un automatizētiem vārtiem, ko uzmana vairāk nekā 15 drošības kameras.
ATRAŠANĀS VIETA
Tas atrodas pilsētas centrā, klusā ielā tikai 3 minūšu gājiena attālumā no t/c Origo un diennakts sporta zāles, 10 minūšu gājienā no Vecrīgas un apkārtējiem parkiem.
Droši uzdodied jūsu jautājumus!
Mēs ar prieku atbildēsim uz tiem tuvākājā laikā.

Vārds
E-pasts
Telefona nr.
Jūsu jautājums/-mi

PRIVĀTUMA POLITIKA

RELIVE - VIENMĒR TAVĀ PUSĒ!