Rīga, Strēlnieku iela 8
Pārdod dzīvokļus no 50 m2 līdz 171 m2
Rīga, Strēlnieku iela 8
Stāvs: 2 - 7
Platība: no 50,2 līdz 171,4 m2
Cena: sākot no 3135 EUR/m2.
Kopēja informācija
Projekts LOFTS&ROSEGOLD atrodas Strēlnieku ielā 8 - pašā Skandināviskākajā rajonā, Rīgas pilsētas respektablākajā un prestižākajā daļā. Nelielas pastaigas attālumā atrodas Jūgendstila arhitektūras pērles, kas ir iekļautas Unesco sarakstā. Projekta tiešā tuvumā atrodas pašas prestižākās Rīgas mācību iestādes: 10. vidusskola, Stokholmas Ekonomikas Augstskola, vairākas komercskolas un pirmsskolas mācību iestādes. Pāris soļos no šejienes - Vecrīga, leģendārais Viesturdārzs un Kronvalda parks, biznesa centrs. Blakus atrodas veikali, frizētavas, smalki restorāni, vīna studijas, kafejnīcas un konditorejas.

Lofts&Rosegold projekts atrodas labiekārtotā 3955 kvadrātmetru plašā teritorijā. Projekts sastāv no divām ēkām - jaunas 7 stāvu daudzdzīvokļu ēkas un četrstāvu arhitektūras pieminekļa, kas veidots neorenesanses stilā. Abas ēkas apvieno stikla galerija.


Dzīvokļi ir pieejami ar pelēko apdari – līdz ar to katrs pēc savām vēlmēm var izveidot dzīvokļa plānojumu.

Cena sākot ar 3135 EUR/m2.

Dzīvokļu platība no 50,2 līdz 171,4 m2, tie izvietoti no 2-ā līdz 7-am stāvam

70 dzīvokļi ar terasēm, balkoniem un savu privāto teritoriju.

Dzīvokļu griestu augstums ir ne mazāk kā 2,96 m, augšstāva dzīvokļos 3 m.

Ēkās iebūvēti "KONE" skaņu izolējoši, ātri, dizaina lifti ar panorāmas skatu uz pilsētu.

Iedzīvotāju drošībai ierīkota diennakts apsardze, video novērošanas kameras, domofoni.


Par LOFTS&ROSEGOLD sirdi ir kļuvusi galvenā ēkas halle-vestibils, kuras platība ir 220 m2, un griestu augstums - 4,20 m. Mājīga vieta, kur atpūsties no dienas steigas un reizē ir iespēja satikties ar kaimiņiem. Veidojot ēkas un koplietošanas telpu interjeru, pamats tika ņemts pēc Skandināvu stila mājas noteikumiem. Maigais pieklusinātais apgaismojums dzelteni-oranžā krāsā, dabīgie materiāli apdarē un mēbelēs, 3 m garšs kamīns un stikla jumts ir Skandināvu stila atribūti. Aukstā ziemas vakarā, zvaigžņotā vasarīgā augusta naktī, rudenī vai ziedošā pavasarī tas kļūst par kvartāla iedzīvotāju pievilkšanās un komunikācijas centru. Mūsdienīgais dizains, ķieģeļu sienas laukumi, fona mūzika, aromāts, kas radīts speciāli šai mājai, īpašā uzmanība, kas veltīta pat vissīkākajām detaļām rada sajūtu, ka nav vēlēšanās no šejienes aiziet, un pats galvenais, ka nav jāaiziet, jo Tu esi Mājās.

Droši uzdodied jūsu jautājumus!
Mēs ar prieku atbildēsim uz tiem tuvākājā laikā

Vārds
E-pasts
Telefona nr.
Jūsu jautājums/-mi

PRIVĀTUMA POLITIKA

RELIVE - VIENMĒR TAVĀ PUSĒ!