A. Čaka iela 30, dzīvoklis — 2
Pārdodam gaišu, ērti plānotu 3-istabu dzīvokli pašā pilsētas centrā, ēkā «Schoolhouse Loft», kur valda klusums un miers. Tas sastāv no viesistabas, kas apvienota ar virtuvi, divām guļamistabām, vannas istabas un garderobes.
Dzīvoklis Nr. 2
Iela — A. Čaka 30
Stāvs — 1
Platība — 62,5 m2
Istabas — 3
Cena — EUR 121 000

Kopēja informācija
ĒKA
Ēkā ir veikta vispusīga renovācija, ieskaitot inženiertīklu un nesošo konstrukciju nomaiņu. Ēkā «Schoolhouse Loft» ir divi jauni, moderni lifti «Schindler», labiekārtots galvenais pagalms, kā arī iekšpagalms ar apgaismojumu un liela vainaga kastaņkoku, kur ir patīkami ne tikai uzturēties klātienē, bet arī vienkārši pavērot no sava dzīvokļa loga.
DZĪVOKLIS
- Dzīvokļi tiek piedāvāti ar pilnu apdari.

- Visi elektromontāžas darbi ir pabeigti.

Spānijas uzņēmuma «JISO Ilumination» ražots maigs apgaismojums, kas loģiski uztur dzīvokļa zonējumu, un luksus klases vācu zīmola «Jung» izgatavotas kontaktligzdas un slēdži. — Latvijas uzņēmuma «One Oak» uzstādītās dizainera iekšdurvis starp telpām, palodzes un augstās grīdlīstes ir tā vēsturiskā laikmeta vizītkartes, kurā šī ēka ir radīta.

- Parketa dēļu grīdas, ko vācu ražotājs «Meister» piedāvā trīs krāsās: balināts koks Alebaster, cēls un ļoti tumšs tonis Titanum un siltais riekstkoka tonis Walnut.

- Vannas istabas, kas flīzētas ar augstas kvalitātes spāņu flīzēm «Vives» ar jūgendstila rakstu, uztur un turpina ēkas vēsturisko izskatu.

- Uzstādīta itāļu santehnika "Olympia", vācu ražotāja «Kaldewei» vannas, itāļu ražotāja «Artesi» duškabīnes un slavenā itāļu zīmola «OiOli» jaucējkrāni.

- Visi mājas logi ir izgatavoti jauni, saglabājot to oriģinālo autentisko izskatu.

- Izmantojot modernās tehnoloģijas, iedzīvotāju ērtībām tika projektēti un uzstādīti divi jauni lifti «Schindler».
KĀPŅU TELPA
Kāpņu telpas izskats un ieejas grupa ir atjaunoti pagājušā gadsimta sākumam raksturīgajā stilā un ir tā vēsturiskā laikmeta vizītkarte, kurā šī ēka sākotnēji tik radīta. Ziedu reljefu flīzes jūgendstilam raksturīgajā smaragdzaļā un piesātinātā bordo krāsā ir izgatavotas ražotnē «Galem-baukeramik» Vācijā. Uzstādītās ieejas durvis «Reaton», kā arī tās papildinošie melnie rokturi no Itālijas uzņēmuma «DND handle» uztur kopējo noskaņu un izvēlēto stilu.
ATRAŠANĀS VIETA
Ēka atrodas klusā vietā, kas norobežota no satiksmes plūsmas.

«Schoolhouse Loft» tuvumā atrodas pilsētā nozīmīgas kultūras vietas, parki, muzeji, krastmala, Vecrīga, lielākās universitātes, biznesa un iepirkšanas centri, padarot Jūsu nākotnes mājokļa atrašanas vietu īpaši pievilcīgu.

Pāris minūšu gājiena attālumā no ēkas atrodas Latvijas Nacionālā Opera, teātri, muzeji, restorāni un kafejnīcas.

Netālu atrodas iepirkšanās centri, izglītības un medicīnas iestādes, kā arī plašs sabiedrisko transportu tīkls, kas ļaus ērti nokļūt jebkurā pilsētas rajonā.
Droši uzdodied jūsu jautājumus!
Mēs ar prieku atbildēsim uz tiem tuvākājā laikā.

Vārds
E-pasts
Telefona nr.
Jūsu jautājums/-mi

PRIVĀTUMA POLITIKA

RELIVE - VIENMĒR TAVĀ PUSĒ!